ŠKOLA HEJNÉHO METODY NA 1. STUPNI ZŠ I

Zaměření: 1. stupeň ZŠ - začátečníci 1. a 2. ročník
1. stupeň ZŠ - začátečníci 1. a 2. ročník

Hodinová dotace: 32 x 45 min.

seznam účastníků

Přihlásit se na kurz

DATUM A MÍSTO

29. 7. 2019, 09:00 - 14:00
Hotel LUNA, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou
další termíny

LEKTOŘI

Mgr. Jaroslava Kloboučková

CENA PRO JEDNOTLIVCE

8 200 Kč

Na tento seminář se již není možné přihlásit (přihlašování ukončeno)
Storno podmínky

AKREDITACE

Seminář je akreditován MŠMT ČR v systému DVPP pod č.j.:
MSMT- 34401/2019-2-1021


Garanti LŠ: Mgr. Jaroslava Kloboučková, Mgr. Jana Hanušová, Ph.D.

Zaměření: 1. stupeň ZŠ - začátečníci 1. a 2. ročník

Časová dotace: 32 x 45 min.

Podmínkou pro získání certifikátu je 100 % účast na letní škole!

Pobytová LŠ = cena je včetně ubytování a stravy (plná penze)

Program letní školy bude zaměřen na výuku matematiky na 1. a 2. stupni. Pro 1. stupeň nabízíme specializované programy pro začátečníky i pro mírně pokročilé. V každém programu se účastníci seznámí se současnými učebnicemi vydanými v H-mat, o.p.s., s novinkami, které tyto učebnice přinášejí, a s pomůckami potřebnými pro výuku.

Účastníci každého programu absolvují kromě povinných dílen i tři povinně volitelné dílny, bude nabídnuto i několik dobrovolně volitelných dílen. V průběhu letní školy proběhne také několik společných dílen (učitelé 1. i 2. stupně) na různá průřezová témata. 

1. stupeň ZŠ začátečníci 1. a 2. ročník: určeno úplným začátečníkům v Hejného metodě, kteří mají zatím jen málo zkušeností s výukou podle Hejného metody a chtějí poznat jak obsah učiva v 1. a 2. ročníku, tak i principy výuky matematice podle Hejného metody.

 

Seznámíte s podrobně klíčovými prostředími, která zakládají matematické poznatky v 1. – 2. ročníku, a s jejich mírným přesahem do 3. ročníku. Poznáte, jak lze se žáky jednotlivá prostředí zavést, a odhalíte, jaké jsou jejich cíle. V průběhu všech dílen prožijete principy výuky matematiky Hejného metodou. Vždy bude dostatek prostoru pro diskusi o vašich problémech. Seznámíte se s dosud vydanými učebnicemi pro 1. a 2. ročník vydanými společností H-mat, o.p.s., i s vhodnými pomůckami.

Dílny: Krokování a Schody, Vláčky a Děda Lesoň, Autobus, Sčítací trojúhelníky, Násobilkové čtverce, Hadi a Pavučiny, Skládání papíru, Dřívka, Krychlové stavby, Oblékání krychle, Geoboard, Abaku, Sousedé, Dětský park, Barevné trojice, Úlohy o penězích.

 

Detailní program bude upřesněn.

INFORMACE A STORNO PODMÍNKY
Kontrolujte, prosím, zda se opravdu hlásíte na Vámi zamýšlenou úroveň. Přihlašujte se až ve chvíli, kdy skutečně víte, kdo za Vás bude vícedenní školu hradit (zda Vy nebo škola).

Storno podmínky vícedenních škol: 
Odhlášení 14-7 dnů před začátkem 20% z ceny, 6-4 dny před začátkem 50% z ceny, 3-0 dnů před začátkem 100% ceny.
Účastníci obdrží osvědčení o účasti. Dbáme na to, aby námi vydaný certifikát byl potvrzením o absolvování celé vícedenní školy.

Přečíst celou anotaci akreditovaného semináře

Cena se skládá z:

Ubytování: nezajišťujeme
Storno podmínky naleznete zde

Tento druh semináře nenabízíme na školách.