LETNÍ ŠKOLA LUNA I: MŠ - ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ

Hodinová dotace: 32 x 45 min.

Přihlásit se na kurz

DATUM A MÍSTO

31. 7. 2023, 09:00 - 18:00
1. 8. 2023, 09:00 - 18:00
2. 8. 2023, 09:00 - 18:00
3. 8. 2023, 09:00 - 18:00
4. 8. 2023, 09:00 - 14:00
Hotel LUNA, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou
další termíny

CENA PRO JEDNOTLIVCE

9 800 Kč (vč. 0 % DPH)

Na tento seminář se již není možné přihlásit (přihlašování ukončeno)
Storno podmínky

AKREDITACE

Seminář je akreditován MŠMT ČR v systému DVPP v rámci programu "Škola Hejného metody v předmatematické výchově I" pod č.j.:
MSMT- 869/2023-5-52


Garant: Mgr. Lenka Rybová

Podmínkou pro získání certifikátu je 100 % účast na letní škole!

Pobytová LŠ = cena je včetně ubytování a stravy (plná penze)

MŠ- začátečníci a mírně pokročilí
V letošním roce nabízíme po delší odmlce pobytovou letní školu Hejného metody i pro učitelky a učitele mateřských škol. Těšit se můžete na pětidenní kurz plný praktických dílen s oporou o principy Hejného metody pro mateřskou školu. Součástí programu bude dílna, díky níž budete mít příležitost tyto principy poznat a díky tomu je v průběhu celé letní školy pozorovat sami na sobě. Dostanete příležitost poznat vybraná didaktická prostředí, k nim potřebné pomůcky. To vše v propojení na praktické zkušenosti lektorů a případně i vás účastníků. Během všech dílen bude věnován prostor i didaktickým tématům, jako je např. organizace práce, formy práce, individualizace. Do programu budou zařazena i aktuální témata jako je digitální a finanční gramotnost.

V rámci letní školy proběhne i jedno odpoledne venku, kde si účastníci napříč zaměření vyzkouší, jak je možné realizovat aktivity a činnosti z jednotlivých prostředí venku. Tradičně bude pro účastníky připraven i večerní program ve formě volitelných dílen, kde budete mít možnost zvolit si z pestré nabídky dílny a to opět napříč stupni a zaměření.

Skupina pro mateřské školy je primárně určena učitelům mateřských škol, kteří s Hejného metodou nemají žádné zkušenosti (začátečník). Dále těm, kdo absolvovali jednotlivé kurzy, nebo znají metodu z tištěných materiálů a zkouší např. některé aktivity zařazovat (mírně pokročilí). Pokud se na letní školu rozhodne jet i účastník z hlubším vhledem a bohatšími zkušenostmi, bude rovněž vítán. Je ale třeba počítat s tím, že dostatek času bude věnován základním prostředím, jejich zavádění a celkově Hejného metodě jako celku. Jejich zkušenosti jistě obohatí chvíle sdílení zkušeností.

Změna programu vyhrazena.


 

Přečíst celou anotaci akreditovaného semináře

Cena se skládá z:

Ubytování je zahrnuto v ceně
Storno podmínky naleznete zde

Tento druh seminářene nabízíme na školách.